ekim, 2021

21eki19:0022:00MÜZİKLİ SÖYLEŞİ EKİM ŞARKILARI Aysan Kılıç & Gündüz Kılıç19:00 - 22:00

Detaylar

Antalya Kültür Sanat’ın ATSO KAleiçi Evi’nde gerçekleştirdiği “Ayın Şarkıları”nın Ekim ayı programı belli oldu. Gündüz-Aysan Kılıç ikilisi izleyicileri Leyla Gencer’den Paul Simon’a, Ayla Algan’a, Hiroşima mağduru Sadako’ya, öte yandan Balkan Savaşı’ndan Kore Savaşı’na, Ankara’nın başkent olmasından Nazilli Basma Fabrikası’na ve nihayet en büyük bayrama, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na götürecek.

Aysan Kılıç:İzmir’de doğdu. 1969’da TRT Çok Sesli Korosu’na tenor olarak katıldı. Opera ve Devlet Konservatuarı hocalarından şan ve solfej eğitimi aldı. Yurt içi ve yurt dışında pek çok konserde solo performans sergiledi. 26 yıl TRT kadrolu sanatçısı olarak çalıştıktan sonra 1996’da emekli oldu ve Antalya’ya yerleşti. Ağırlıklı olarak Latin müziği yapan bir grup kurdu. Müzik hayatına bu grupla profesyonel olarak devam ediyor. 3 çocuk, 3 torun sahibi.

Gündüz Kılıç: Trabzon’da doğdu. ODTÜ Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Bölümü’nden mezun oldu. 44 yıldan bu yana profesyonel rehber olarak çalışıyor. İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca rehberlik yapan Gündüz Kılıç halen Akdeniz Üniversitesi 60 Yaş Üstü Tazelenme Üniversitesi ile Anadolu Üniversitesi Kültürel Miras ve Turizm Bölümü’ne devam ediyor. 3 çocuk, 3 torun sahibi

Detaylı Bilgi İçin: 242 242 02 57

Katılım için: https://www.aksdukkan.com/

X