aralık, 2022

24ara14:0015:00AKS ÖĞRENME YENİ YIL ATÖLYELERİ / KEÇEDEN YILBAŞI AĞACI SÜSÜ ATÖLYESİ14:00 - 15:00

Detaylar

24 Aralık 2022, Cumartesi

Saat: 14:00 – 15:00

AKS Öğrenme tarafından yeni yıla özel hazırlanan bu atölye çalışmasında, geyik, kalp, yıldız, kuş ve çam ağacı gibi şekilleri keçeden kesip, boyutlandırarak kendi yılbaşı süslerimizi ve yeni yıl kartpostallarımızı yapacağız.  Çocukların çeşitli parçaları bir araya getirerek yaratıcılıklarını arttırmalarını amaçlayan etkinlikte, ister kestiğimiz parçaları hasır iplerle birer yılbaşı ağacı süsüne, istersek de bu parçaları bir kartpostal içerisine kolaj tekniği ile yerleştirerek yeni yıl dileklerimizi sevdiklerimiz için birer hediyeye dönüştüreceğiz.

Atölye Yürütücüsü Tamay Sandallı: 2021 yılında Akdeniz Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünü bitiren Tamay Sandallı, Dokuz Eylül Üniversitesi Film Tasarımı bölümünde Yüksek lisans yapmaktadır. Fotoğraf, kolaj ve baskı teknikleri alanlarında üretimlerine devam etmektedir.

Atölye Yürütücüsü İlkiz Öztürk: Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde tamamlayan Öztürk, Akdeniz Üniversitesi Klasik Arkeoloji Bölümü’nde Yüksek Lisans yapmıştır. Akademik çalışmaların yanı sıra her yaz Saha Arkeolojisi kapsamında bilimsel ekip üyesi olarak Myra ve Andriake Kazılarında görev almaktadır. Kariyerine “İklim Krizi ve Kültürel Miras” alanında çalışmalarla devam etmektedir.

Katılım Ücreti: 80

Kayıt için: aksdukkan.com

Detaylı Bilgi: 0242 242 02 57

X