nisan, 2020

22nis16:0018:30Dijital Etkinlikler Başlıyor!16:00 - 18:30

Detaylar

Antalya Kültür Sanat etkinliklerine yeniden başlıyor!
Covid-19 önlemleri kapsamında 11 Mart 2020 tarihinden itibaren etkinliklerine ara veren Antalya Kültür Sanat, etkinliklerinin bir kısmını dijital platforma taşıyor.

Aks’ta Gündem, Felsefe Konuşmaları gibi gelenekselleşmiş programların yanı sıra, dijital yayın olanaklarını daha etkin kullanan yeni etkinlikler de planlanıyor. Bunlardan biri, 2017’den bu yana Antalya Kültür Sanat’ta seminer ve etkinlik yürütücülüğü yapan Dr. Ebru Nalan Sülün, Dr. Handan Dayı ve Prof.Dr. Cihan Camcı’nın birlikte gerçekleştirecekleri AKS Pazarı.

Kavramları ve pratikleri konuklarla enine boyuna tezgâha yatırmayı amaçlayan bu program 3 Mayıs’tan itibaren her Pazar günü saat 16:00 da gerçekleşecek.

Webinar üzerinden canlı olarak gerçekleşecek etkinlikler, 22 Nisan Çarşamba günü Felsefe Konuşmaları’yla başlayacak, 30 Nisan Cuma günü Aks’ta Gündem ve 3 Mayıs’ta Sanat ve Felsefe Buluşmaları ile devam edecek.

Antalya Kültür Sanat’ın webinar etkinliklerine katılmak için verilen link üzerinden kayıt yaptırmak gerekiyor. Programlarla ilgili detaylı bilgi için sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın!

X