ekim, 2018
Bu etkinlik, birden fazla oturumda gerçekleştirilmektedir.4 kasım 2018 11:00
ekim, 2018
Bu etkinlik, birden fazla oturumda gerçekleştirilmektedir.4 kasım 2018 11:00
14eki11:0013:00Doğadan Portrem(4-6 Yaş)11:00 - 13:00
“Zamanın Sessiz Tanıkları – Merey Koleksiyonu’ndan Seçkiyle Türk Resminde Portre - Otoportre” sergi gezisinin ardından atölyede keçeli kalemlerle portre çalışması yapıyor; çizdiğimiz portrelere
“Zamanın Sessiz Tanıkları – Merey Koleksiyonu’ndan Seçkiyle Türk Resminde Portre – Otoportre” sergi gezisinin ardından atölyede keçeli kalemlerle portre çalışması yapıyor; çizdiğimiz portrelere yaprak, çiçek, ağaç dalı gibi doğal malzemeler ekleyerek ile kendi doğadan portrelerimizi yaratıyoruz.
Doğadan Portrem (4-6 yaş)
Atölye yürütücüsü: Ceren Büyükgebiz
11:00 – 13:00
Atölye ücreti: 20 TL
Katılım 10 kişi ile sınırlıdır ve rezervasyon gereklidir.
Rezervasyon: 0 242 242 0 257
Atölye Tarihleri
14 Ekim 2018, Pazar
4 Kasım 2018, Pazar
25 Kasım 2018, Pazar
2 Aralık 2018, Pazar
13 Ocak 2019, Pazar
10 Şubat 2019, Pazar
BU AY
temmuz, 2024
Etkinlik Türü:
Tümü
Tümü
Buluşma
Çocuk Eğitimleri
elvan alpay
Elvan Alpay & Tayfun Erdoğmuş & Melek Mazıcı
Eren Eyüboğlu - Paris'ten Antalya'ya Renk ve Çizginin Peşinde
Etkinlikler
Gülseren Südor: Zaman Gezgini
Kaf Dağı'nda Şenlik Var
Konser
Köprüsanat
Mehmet Tüzüm Kızılcan - 19612023 Retrospektif
Meşrutiyet'ten Cumhuriyet'e Mehmet Ali Laga
Sagalassos'u İzlemek
Tutkunun Heykeltıraşı Rodın
Yaşamı ve Yapıtlarıyla Habip Aydoğdu
Yetişkin Eğitimleri
01haz16:0029tem(tem 29)16:00AKS'TA REHBERLİ SERGİ TURU(haziran 1) 16:00 - (temmuz 29) 16:00
"Gülseren Südor: Zaman Gezgini” Retrospektif Sergisi kapsamında gerçekleşecek rehberli sergi turunda ziyaretçilerimiz; 7 tarihsel katman izleğinde sanatçı Gülseren Südor'un 60 yıllık sanat hayatı
“Gülseren Südor: Zaman Gezgini” Retrospektif Sergisi kapsamında gerçekleşecek rehberli sergi turunda ziyaretçilerimiz; 7 tarihsel katman izleğinde sanatçı Gülseren Südor’un 60 yıllık sanat hayatı boyunca tanıklık ettiği dönemleri ve bu dönemlerde üretmiş olduğu eserleri inceleme fırsatı bulacak. Sergi turunun süresi yaklaşık bir saattir. Kontenjanımız 25 kişiyle sınırlıdır. Biletlere AKS dükkân üzerinden ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi: 0242 242 02 57
Antalya Kültür Sanat’ta Çocuklarla Tiyatro Atölyesi Başlıyor! İki ay sürecek olan tiyatro atölyesinde çocuklar, tiyatro ve oyunculuk üzerine dersler alıp, eğlenceli çalışmalar yapacaklar. Her
Antalya Kültür Sanat’ta Çocuklarla Tiyatro Atölyesi Başlıyor!
İki ay sürecek olan tiyatro atölyesinde çocuklar, tiyatro ve oyunculuk üzerine dersler alıp, eğlenceli çalışmalar yapacaklar. Her hafta Salı günü, 90 dakika sürecek olan atölye çalışmasında; çocukların özgüven, iletişim ve sosyal becerilerinin gelişmesine katkı sağlamak, yaratıcılıklarını artırmak, geri bildirim alma ve verme, iş birliği kavramlarını zihinlerine yerleştirmek hedeflenmektedir. Sürekli öğrenen ve öğrendiğini başkaları ile paylaşabilen bireyler olma yolunda, atölyenin katkı sağlaması dileğiyle…
🌟Tanışma toplantısı 2 Temmuz Salı günü saat 12.00’de yapılacaktır. Tanışma toplantısına katılım ücretsizdir.
📌 Atölye başlangıç tarihi: 9 Temmuz Salı
📌 Atölye bitiş tarihi: 27 Ağustos Salı
📌 Atölye günleri: Salı
Saatler:
☑️7-8 Yaş: 11.00 – 12.30
☑️9-11 Yaş: 13.00 – 14.30
Kontenjanlarımız sınırlıdır.
Kayıt: www.aksdukkan.com
Detaylı Bilgi: 0242 242 02 57
Estetik algımız nasıl gelişir? Sanatı nasıl algılarız? Sanatsal bir bakış açısı kazanmak için neler yapabiliriz? Bize ilham olan şeyler nelerdir? İçimizdeki sanatçıyla nasıl
Estetik algımız nasıl gelişir? Sanatı nasıl algılarız? Sanatsal bir bakış açısı kazanmak için neler yapabiliriz? Bize ilham olan şeyler nelerdir? İçimizdeki sanatçıyla nasıl tanışırız?
Yaratıcılık bir kas gibidir. Bu yüzden çalıştırılması ve güçlendirilmesi gerekir. “Yaratıcılık ve Sanat: İçimdeki Sanatçıyla Tanışmak” atölyesinde, yukarıdaki sorular eşliğinde yaratıcı yönü besleyerek kendi sanatçınıza ulaşmanız için destek sunacaktır. ‘Dışavurumcu Sanat Terapisi’ uygulamalarından oluşan çalışma sayesinde, yaratıcı ve keyifli bir deneyim sizleri bekliyor.
Kayıt: www.aksdukkan.com
Detaylı Bilgi: 0242 242 02 57
GELECEK AY
ağustos
Antalya Kültür Sanat’ta Çocuklarla Tiyatro Atölyesi Başlıyor! İki ay sürecek olan tiyatro atölyesinde çocuklar, tiyatro ve oyunculuk üzerine dersler alıp, eğlenceli çalışmalar yapacaklar. Her
Antalya Kültür Sanat’ta Çocuklarla Tiyatro Atölyesi Başlıyor!
İki ay sürecek olan tiyatro atölyesinde çocuklar, tiyatro ve oyunculuk üzerine dersler alıp, eğlenceli çalışmalar yapacaklar. Her hafta Salı günü, 90 dakika sürecek olan atölye çalışmasında; çocukların özgüven, iletişim ve sosyal becerilerinin gelişmesine katkı sağlamak, yaratıcılıklarını artırmak, geri bildirim alma ve verme, iş birliği kavramlarını zihinlerine yerleştirmek hedeflenmektedir. Sürekli öğrenen ve öğrendiğini başkaları ile paylaşabilen bireyler olma yolunda, atölyenin katkı sağlaması dileğiyle…
🌟Tanışma toplantısı 2 Temmuz Salı günü saat 12.00’de yapılacaktır. Tanışma toplantısına katılım ücretsizdir.
📌 Atölye başlangıç tarihi: 9 Temmuz Salı
📌 Atölye bitiş tarihi: 27 Ağustos Salı
📌 Atölye günleri: Salı
Saatler:
☑️7-8 Yaş: 11.00 – 12.30
☑️9-11 Yaş: 13.00 – 14.30
Kontenjanlarımız sınırlıdır.
Kayıt: www.aksdukkan.com
Detaylı Bilgi: 0242 242 02 57