ocak, 2020

04oca10:3012:30İngilizce Öğrenmek İçin / Nefret Söylemine Hayır! Atölyesi(12 - 18 Yaş )10:30 - 12:30

Detaylar

Bir eğitim ve farkındalık akademisi olan Hayal Akademisi / Young Dreamers Academy’nin amacı, yenilikçi yöntemler ile İngilizce öğrenmeyi gençlerin yaşamsal becerilerini geliştirme ve farkındalık yaratma başlıklarını içeren atölyeler ve birleştirmektir. Program yaygın öğrenme eğitim metoduna dayanmaktadır. Akademide yabancı dil, öğrenmeyi öğrenme, iletişim, sosyal ve yenilikçi kazanımlar edinme, dahil olma duygusunu kazandırma, girişimcilik, kültürel farkındalık yaratma, yaratıcı yazarlık ve forum tiyatro ile ilgili çalışmalar yapılması planlanmaktadır. Bunun yanı sıra, Erasmus+ Gençlik Program projeleri, aktiviteleri ve gençlik değişim programları hakkında bilgilendirme hedeflenmektedir.

İngilizce Öğrenmek İçin / Nefret Söylemine Hayır! Atölyesi (12 – 18 Yaş)

4 Ocak 2020, Cumartesi – 10:30-12:30

Eğitmen: Nazan Aydın

Ücret: 60 TL

Eğitimler 4-12 kişilik sınıflarda yapılacaktır. Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon: 0 242 242 0 257

Din, dil, ırk, kültürel, cinsiyet gibi farklılıklar konusunda gençlere bilinç kazandırmayı hedefleyen bu atölyede, İngilizce dilinde video ve poster hazırlama, makale ve hikaye yazma çalışmaları yapılacaktır.

Nazan Aydın: İngilizce öğretmeni, Golden Orange Youth Club gençlik kulübü kurucusu ve Erasmus+ proje koordinatörüdür. Türkiye Çevre ve Eğitim Vakfı (TÜRÇEV), Turkish Marine Environment Protection Association (Turmepa) ve Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’nde gönüllülük esasına dayalı çalışmalar yapmaktadır. Uzun yıllar Antalya Anadolu Lisesi’nde İngilizce öğretmenliği yapan Nazan Aydın, İngiltere ve Amerika’da yaz okulları grup liderliği yapmıştır, 2011 yılından beri Avrupa Birliği Erasmus+ Gençlik Programları dahilinde projeler, aktiviteler ve uluslararası gençlik değişim programları yürütmektedir.

X