ekim, 2017

26eki19:3021:00Konser: Emir Aksoy19:30 - 21:00

Detaylar

Antalya Kültür Sanat’ta gerçekleşecek olan Antalya’daki ilk “resmi” konserinde Emir Aksoy, müzikal yolculuğunu çalacağı şarkılar üzerinden dinleyenlere aktarmayı hedefliyor. Kendi şarkılarının yanı sıra sevdiği şarkıları da çalıp söylemek ve onların hikâyelerini de anlatmaktan keyif alan Aksoy, müziğini olabilecek en duru haliyle, tıpkı ilk üretildiği şekliyle müzikseverlerle paylaşmaktan ayrı bir keyif alıyor.

Biletler AKS gişelerinden temin edilebilir.

Emir Aksoy: 1988 yılında Antalya’da doğdu. İlk ve orta öğretiminin ardından liseyi de Antalya’da tamamlayan Aksoy, 2005 senesinde üniversite eğitimi için İstanbul’a yerleşti. Üniversite, iş hayatı ve müzikle dolu dolu geçen 12 yılın ardından geçtiğimiz Mayıs ayında tekrar Antalya’ya yerleşen Aksoy, bu uzunca aradan sonra Antalya’daki dinleyicileriyle tekrar buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

1998 yılında kurulan ilk grubu Zebani’den bu yana Aksoy sırasıyla Adem Tolunay Anadolu Lisesi Okul Orkestrası, Kallavi, TRT İstanbul Radyosu Türk Sanat Müziği Gençlik Korosu, Emir Bey, Boğaziçi Üniversitesi Türk Müziği Kulübü Korosu ve Sakareller başta olmak üzere pek çok müzik projesi ve topluluğunda kurucu, solist, korist veya gitarist olarak yer aldı. Emir Bey’in ardından 2014’ten bu yana müzikal yolculuğuna kendi adı altında “Emir Aksoy” olarak devam eden sanatçı on yıldan fazla zamandır biriktirdiği bestelerini, sevdiği diğer şarkılarla birlikte bazen tek başına bazen de değerli müzisyen dostlarıyla beraber icrâ etmekten büyük mutluluk duyuyor.

https://aksoyemir.blogspot.com.tr/
https://www.facebook.com/emiraksoymusiki
https://soundcloud.com/emiraksoy
https://www.instagram.com/aksoyemir
https://twitter.com/beyemir

X