mayıs, 2019

19may14:0016:00Konser: Özel Virtüöz Piyano Stüdyosu - Piyano Konseri14:00 - 16:00

Detaylar

Özel Virtüöz Piyano Stüdyosu işbirliğiyle gerçekleşecek konser 19 Mayıs Pazar günü saat 14:00’te Antalya Kültür Sanat’ta gerçekleşecek.
Biletler 15 TL’dir, AKS gişe ve biletantalya.com üzerinden temin edilebilir.
Kseniya Yelagina Altıntaş: (Kiev-Ukrayna, 1984 ) 1991 yılında başladığı Kosenko Kiev müzik okulundan 1999’da üstün başarı diploması ile mezun olan sanatçı, eğitimine Gliyer Eyalet Müzik Koleji’nde devam etmiş, bu sırada ulusal, uluslararası yarışma ve festivallere davet edilmiş ve Ulusal Filarmonik Orkestra, “Filarmoniya” senfoni orkestrası, Ulusal Devlet Senfoni Orkestraları ile konserler vermiştir. Daha sonra Tchaykovskiy Ulusal Müzik Akademisi’nde konservatuvar eğitimine başlamış ve 2007 yılına kadar Profesör Valeriy Kozlov ile çalışmıştır. Aynı akademide 2008’de yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 5 yıllık akademi eğitimi süresince master class ziyaretleri yaparak, piyano pratiğini dünyaca ünlü piyanistler Vadim Rudenko, Timuri Akhobadze, Bernd Hötzke, Mark Lakirovich ile geliştirmiştir.

2009’dan beri Antalya’da yaşayan sanatçı yöneticisi olduğu VİRTÜÖZ piyano stüdyosunda öğrencilerine eğitim vermenin yanı sıra Antalya Devlet Opera ve Balesi, Antalya Devlet Tiyatrosu ile Antalya Senfoni Orkestra konserlerine davetli sanatçı olarak katılmaktadır.

X