aralık, 2020

09ara14:0014:03Niamh'ın Sihirli Tohumları14:00 - 14:03

Detaylar

Niamh’ın Sihirli Tohumları / Niamh’s Magical Seeds (Yönetmen: Jason Taylor, İngiltere, 3’) 

İnsanlar tohum toplamaya başladığında sihir başlar! Doğanın sihrine ancak bu şekilde tanıklık edilebilir. Bu şekilde bahçıvanlık ve tohum toplayıcılığı işine başladığında öğreneceğin en önemli şey berekettir. Son 100 yıl içinde dünyadaki ekin çeşitliliğinin yüzde 75’ini kaybettik. Gıda devrimi tohumla başlar…

Koyu Yeşil Film Günleri
9 – 13 Aralık 2020

Antalya Kültür Sanat tarafından düzenlenen Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali 2019 seçkisinin gösterileceği “Koyu Yeşil Film Günleri” 9 – 13 Aralık 2020 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleşecek. 

Sürdürülebilir tarım, su hakkı, iklim değişikliği ve göç, altın madenciliği ve toksik atıklar, biyoçeşitlilik, doğa koruma ve yaban hayatı, sosyal girişimcilik, sürdürülebilir ekonomi gibi konuların işlendiği kısa ve uzun metrajlı filmlerin seyirciyle çevrimiçi olarak buluşacağı etkinlik serisi boyunca her akşam 20:00’da Zoom üzerinden o günün ana filmi hakkında konunun uzmanlarıyla bir söyleşi gerçekleşecek. 

Koyu Yeşil Film Günleri’ndeki film seçkisini seyredebilmek için:

  • surdurulebiliryasam.net websitesinde “TAKİPÇİ OL” formundan kayıt yapın.
  • E-posta adresinize gelen AKTİVASYON bağlantısını tıklayın.
  • Şifrenizle websitesine giriş yapın Etkinlik sayfasında AKSKOYUYESIL kodunu girip izlemek istediğiniz filmleri ve gösterileceği seansları seçip KAYDOL’u tıklayın.
  • Etkinlik günü şifrenizle giriş yapıp etkinlik sayfasında seçtiğiniz seansların başlangıç saatinde görünecek olan kırmızı renkli İZLE’yi tıklayın.
  • Seansların ardında yer alan “Yan Etkinlikler”e açılan pencerede bulunan bağlantılar üzerinden katılabilirsiniz.

X