şubat, 2017

16şub18:3020:00Perşembe Ezgileri: Nelly White Band18:30 - 20:00

Detaylar

Antalya Kültür Sanat, 16 Şubat Perşembe akşamı gerçekleşecek Perşembe Ezgileri programında Funk, Pop, Soul ve Jazz türlerinde müzik yapan Nelly White Band’i ağırlıyor.

Akademi Maestro işbirliği ile düzenlenen Perşembe Ezgileri programı her ayın üçüncü Perşembe günü, saat 18:30’da Antalya Kültür Sanat Oditoryumu’nda gerçekleşiyor.

Konser biletleri Antalya Kültür Sanat gişelerinden temin edilebilir.

Nelly White Band
Tarih: 16 Şubat 2017 Perşembe, 18:30
Yer: Antalya Kültür Sanat Oditoryum
Adres: Elmalı Mahallesi Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi No:60 Muratpaşa | Antalya
Bilgi: aks@antalyakultursanat.org.tr, +90 242 242 0 257

Nelly White: 3 yaşında piyano çalmaya başladı. Londra Kraliyet Müzik Akademisinde piyano, yan flüt ve müzik teorisi dersleri ile müzikal eğitim aldı. Müzik öğretmeninin ‘sesleri duyduktan sonra söyleme’ testlerine yönlendirmesiyle sesini fark eden Nelly, şarkı söylemeye başladı. Korolarda ve değişik müzik gruplarında şarkı söyledi, piyano çaldı. Pazarlama, halkla ilişkiler ve grafik tasarımı eğitimini tamamlayıp iş hayatına başladı. Bir süre sonra kişisel nedenlerden dolayı Türkiye’ye geldi. Bu süreçte vokal koçluğu ve sağlığı için diyetisyenlik eğitimi aldı. Türkiye’de hayat arkadaşı Çağlar Anber ile tanışıp müzik hayatına geri döndü. Beraber ailelerini kurup müzik yolculuklarında da beraber yürüyorlar.
Çağlar Anber grubun bas gitaristi ve menajeri. Müzik hayatına çok küçük yaşlarda piyano ile başladı. Üniversite yıllarında bas gitar ile tanıştı. 90’lar sonu 2000’ler başı Grup Merdiven’in albümünde yer aldı. Uzun yıllar başta Grup Merdiven olmak üzere birçok sanatçı ile konserler verdi.
Yiğit Ergün grubun gitaristi. Çocukluğunda gitar ile tanıştı ve bu aşkı hayatının her döneminde devam etti. Marmara Üniversitesi müzik öğretmenliği mezunu olan Yiğit aynı zamanda müzik öğretmeni. Sahibi olduğu Karakedi müzik stüdyosunda dersler veriyor ve aynı zamanda albüm kayıtları yapıyor. Daha fazla bilgi için, www.karakedimuzikstudyo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Anıl Çağma grubun davulcusu ve en genç üyesi. Müzisyen bir ailenin çocuğu. Çocuk yaşlarda tanıştığı davul hayatının anlamı oldu. 4 yıldan beri Nelly White Band de davul çalıyor.

X